If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blur s padesáti auty

Každá třída se hodí na určitý druh jízdy.

Activision do světa pustili další informace o svých akčních závodech Blur. Ujmete se prý ujmete celkem padesátky licencovaných aut, která doplní nějaká další fiktivní. Vozy budou rozděleny do jednotlivých tříd, přičemž každá z nich se bude víc hodit na určitý druh jízdy.

Všechny tratě mají vycházet ze skutečných předloh a postupně vás vezmou do Los Angeles, San Francisca, britského Hackney, Barcelony, Japonska a dalších.

Během závodění budete sbírat power-upy, které vám zajistí třeba používání nitra, pokládání min nebo aktivování ochranného štítu - a tyhle jednotlivé kousky navíc nějakým způsobem půjde kombinovat anebo od obchodníků kupovat jejich modifikované verze.

Vedle split-screenu bude hra podporovat i online závodění až pro dvacet hráčů, a to včetně možnosti si vytvářet své vlastní multiplayerové módy a ty pak sdílet přes komunitní síť Blur. Tam se jinak vždy dozvíte, kdo z vašich přátel je právě online, co se v herním světě poslední dobou stalo a kdy se konají další závody.

Blur vzniká ve studiích Bizarre Creations, kteří mají se závodními hrami velké zkušenosti (série F1 na Playstation, Metropolis Street Racer na Dreamcast, série PGR pro Xbox 360).

Tagged With

Comments