If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bohatá chystaná oznámení na E3

Tvůrce FF a Respawn chytají překvapení.

Na letošní E3 se skutečně připravuje pár překvapivých oznámení.

Tetsuya Nomura ze Square Enix, který pracoval na několika dílech Final Fantasy, by měl na E3 oznámit nový Kingdom Hearts, ale jak se zdá, nebude to zdaleka všechno. Podle Shinji Hashimoto, producenta SE, se chystá jedno překvapení, které zanechá na E3 velkou stopu. Může jít o Kingdom Hearts, ale spíše se spekuluje o Final Fantasy Versus XIII, které by měl Nomura režírovat. Klidně ale může jít o něco nového, protože už dříve Nomura říkal, že mají pár neoznámených věcí, které by mohli veřejně představit mezi E3 a zimou.

Velké oznámení je chystáno také od Respawn Entertainment, nových Infinity Ward, dalo by se říci. Jason West a Vince Zampella to prozradili na svém Facebooku. Pravděpodobně by se mohlo jednat o představení hry, na které budou poprvé pod značkou EA Partners pracovat. Ačkoliv analytici nepředpokládali, že stihnou něco oznámit, zdá se, že se mýlili.

Nějaké E3 oznámení chystá také britská společnost Rare, která vytváří převážně Xbox Live Arcade hry. Na oficiálních webových stránkách je odpočítávání, panáček z Xbox Live Arcade a nápis "jeden z milionu". Předpokládá se, že půjde o nějakou hru pro Natal. Že by fitness?

Comments