If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bojkot Left 4 Dead 2 končí

Valve všechny přesvědčilo.

Když Valve oznámilo, že hodlají vydat Left 4 Dead 2, a to takhle brzy po jedničce, rozlítilo to mnohé fanoušky. Vznikla petice a bojkot, ve kterém se hardcore hráči jedničky dušovali, že si dvojku nikdy nekoupí, pokud nebudou splněny jejich podmínky. Valve se k bojkotu postavil čelem. Jeho hlavní představitelé s organizátory hojně komunikovali, dokonce se s nimi i několikrát sešli. Bojkot je proto u konce.

Na oficiálních stránkách bojkotu se píše, že hráči dosáhli všeho, co bylo možné. Chtěli hlavně, aby se nezapomnělo na jedničku, a aby Valve dodržel svá slova, že k ní bude vycházet nový a nový stahovatelný obsah. Crash Course, který se objevil zdarma k dispozici docela nedávno, je dle Valve teprve začátek. V plánu jsou totiž ještě dva další přídavky a víc už po Valve, protestující hráči uznávají, nemohou chtít.

Uznávají dokonce, že Left 4 Dead 2 není jen pouhým datadiskem, ale zásadně rozšiřuje hratelnost a z jedničky si hra vypůjčuje pouze koncept. K tomuto závěru došli organizátoři bojkotu tak, že je prostě Valve sezvalo k sobě, kde jim hru ukázali. Dokonce jsou spokojení i s cenou dvojky Left 4 Dead, která je v předobjednávkách na 33.75 dolarech, což je cena pouhých datadisků k jiným hrám.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments