If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bojovka Killer Instinct a Project Natal

Rare to nyní chtějí zkusit trochu jinak.

Znáte bojovku Killer Instinct? Rare totiž podle všeho chystá její "pokračování", které je ovšem vyvíjené pro Project Natal. S čímž souvisí velká změna v ovládání, resp. nový koncept v rámci tohoto tradičního žánru.

V Rare sice oceňují nedávnou aktivitu Capcomu a jejich počin jménem Street Fighter IV, nicméně v případě Killer Instinct chtějí už něco nového, resp. odlišného. Navíc se se svou hrou chtějí zaměřit více na masy, což zní u bojovky popravdě poněkud zvláštně. Jakkoliv není stoprocentně jisté, že se další Killer Instinct opravdu chystá, neboť v Rare mluví o pokračování nepřímo.

A v zásadě tak navazují na svá dřívější prohlášení, že by mohli udělat další Killer Instinct hru. V souvislosti s touhle značkou ještě poznámku, že se v minulosti hovořilo o možné konverzi klasické automatové verze pro Xbox Live Arcade, což by jistě mnozí uvítali. Takže ve firmě mají Killer Instinct takříkajíc plnou hlavu a bude jistě zajímavé sledovat, co z toho nakonec vzejde.

Killer Instinct měl premiéru v polovině devadesátých let minulého století na automatech, následovaly verze pro SNES a N64. Hra se notně inspirovala konkurenčními projekty Street Fighter a Mortal Kombat, přičemž ve výčtu bijců bylo možné najít spoustu bizarních postav. Počínaje kyborgem, přes mutaci člověka a prehistorického raptora a konče známým lynkantropem Sabrewulfem. Zajímavostí byl kupř. systém automatických komb.

Tagged With

Comments