If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bonusy k předobjednávce Deus Ex 3

A dvě zvláštní edice Killzone 3.

Square Enix dnes oznámili tzv. augmentovanou edici sci-fi RPG Deus Ex: Human Revolution. Půjde o speciální vydání hry, které doplní dokument o jejím vzniku na DVD, extra komiks, grafickou knížku s artworky a deset tisíc kreditů, které budete ve hře moci utratit za nákup bonusů nebo pořízení nových augmentací.

Známy už jsou též první bonusy ze zahraničí: při předobjednávce na Gamestopu získáte Explosive Mission Pack, který v první řadě obsahuje novou zbraň Linebacker G-87, zařízení M-28 Utility Remote-Detonated Explosive Device na odpalování výbušnin na dálku a Automatic Unlocking Device pro snadnější přístup k zamčeným prostorům. Balíček pak přinese také hratelnou misi Tong's Rescue, v níž budete zachraňovat známého čínského vědce Tracera Tonga z původního Deus Exu.

Jiné obchody nabízí k augmentované edici Deus Ex 3 pouze dvě jiné zbraně: dvouhlavňovou brokovnici Huntsman Silverback a odstřelovačku Longsword Whisperhead na extrémní vzdálenosti. Augmentovaná verze hry se objeví také na evropském trhu, jak se můžete sami přesvědčit níže v novém francouzském traileru právě k této předobjednávkové akci.

Deus Ex 3 - předobjednávkový trailer

Když už jsme u toho, Guerrilla také představila dvě evropské sběratelské verze sci-fi střílečky Killzone 3: už z dřívějška známá kovová Collector's Edition obsáhne extra kód pro stažení dynamického XMB tématu, soundtracku a retro balíčku map se dvěma lokacemi z původního Killzone 2.

Druhá a dražší Helghast Edition, kterou si za 3999 Kč můžete předobjednat na Xzone, má mít vše výše zmíněné plus ručně zdobenou helmu vojáků Helghastu, stostránkovou výtvarnou knížku a figurku zamaskovaného helghastího vojáka.

Comments