If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Borderlands 2 byli nejprodávanější hrou 2K, daří se i BioShocku

Ale Mafia 3 nebude dříve než na jaře 2014.

Take-Two mělo také své setkání s investory, kde jsme se dozvěděli poměrně dost zajímavých čísel ohledně prodejů jejich her.

Bioshock: Infinite se podle nich v první měsíc prodával lépe, než kterýkoli BioShock díl předtím a docela dobře se prý prodává také Bioshock: Infinite Season Pass, který vám předkoupí tři budoucí DLC. Celkově se dalo do obchodů 3,7 milionů kusů hry (expedice, nikoli reálné prodeje), ale říká se, že reklama stála tak obrovské peníze, že pořád nejsou v plusu.

Max Payne 3 se do obchodů uvedly 4 miliony kusů a Borderlands 2 dokonce 6 milionů kusů. Podle šéfa Take-Two, kteří vlastní 2K Games, jde jednoznačně o nejprodávanější 2K hru v historii.

Take-Two prozradili, že měli za poslední finanční období ztrátu, ale ta bude velice rychle zalepena. Chystají totiž vydat WWE 2K14! No, a pak také takovou menší hru. Jmenuje se nějak jako Grand Theft Auto V.

Co je ale zajímavé, finanční předpoklady počítají opravdu jenom s těmito dvěma hrami a nemáme v jejich příštím fiskálním roku očekávat nic dalšího velkého, co by vygenerovalo příjmy, ačkoli prý chystají nějakou úžasnou novou značku pro nextgen konzole. Jinými slovy to znamená, že vydání Mafia 3 se určitě nedočkáme před dubnem 2014.

Mimochodem, Take-Two mají o 192 procent více peněz z digitálních prodejů, než měli ve stejném období v minulém roce. Digitální prodeje se zdají být opravdu na vzestupu.

Comments