If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Borderlands 2 zdarma. Na celý víkend

Jedinečná šance přijít sérii na chuť.

Ne, s něčím takovým vážně plné hry u papírových časopisů nemohou soupeřit. Že by se u nich někdy objevila hra takového kalibru, to je momentálně z kategorie sci-fi.

Gearbox přesto potřebuje nažhavit hráče na říjnový mezi-díl The Pre-Sequel, který mnozí považují jen za datadisk za plnou cenu. Takže se domluvil se Steamem, skrz nějž dnes dal volně k dispozici plnou verzi úspěšných Borderlands 2 teprve z roku 2012.

Stačí zabrousit sem a za chvíli můžete být na celshadované Pandoře, kde smíte bezplatně pobýt až do nedělního večera, kdy akce skončí.

Ideální příležitost k přijití na chuť této FPS kombinované s RPG, která je s osmi miliony kusů nejprodávanější hrou všech dob od 2K, pokud se do toho nepočítají díla Rockstaru.

Pokud vás zaujme, Gearbox se asi nebude zlobit za nákup nyní zlevněné plné verze o 75 procent na 5 eur, případně GOTY edice s DLC za 11 eur. A jestli akce vzbudí zájem o pokračování trpící také sázkou jen na staré platformy, pak splní svůj účel na jedničku s hvězdičkou.

Randy Pitchford a spol. budou moci nasypat více peněz do nové značky Battleborn, která není jen MOBA, jak se zpočátku myslelo - když se jim tedy nechce do Borderlands 3, protože je tahle série i kvůli tuně DLC vyčerpala.

Videorecenze
About the Author

Redakce

Contributor

Comments