If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Borderlands 3? Ne, na nich se stále nepracuje

Co jiného tedy kutí Gearbox?

Jestliže je něco tak populární, nějak automaticky se předpokládá, že spolu s přídavky dělá část týmu i na pokračování. Ne však v případě Borderlands. Šéf studia Gearbox Randy Pitchford překvapil, když na přímou otázku Polygonu odpověděl, že na třetím dílu této série ještě nepracují.

"Když člověk vysloví Borderlands 3, napadne ho, že to bude muset být něco opravdu masivního. Větší a lepší hra než dvojka, ideálně i pro starou generaci. Jenže v současnosti zatím ani nemáme rozhodnuto, jak to uchopit. A teď vás netahávám za fusekli jako Valve s Half-Life 3. Jednoho dne třetí díl vznikne, do té doby se věnujeme jiným věcem z tohoto univerza, které brzy oznámíme."

Gearbox podle něj pořád ještě kutí Brothers in Arms, o které se prý nemáme bát, ačkoli postupem času, než různé nápady dozrály, jejich design zmorfoval do něčeho úplně jiného, než jak jsme je měli šanci poznat pod názvem Furious Four. Proto bude hra přejmenována na novou značku namísto původního BiA.

Dále se v tomto studiu připravují remaky prvních dvou dílů Homeworldu do moderního kabátu plus dvě ještě neohlášené hry, které jsou založeny na nových značkách.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments