If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Borderlands 3 Ultimate Edition, zábery z hraní Arms Race a mnohem více

Hromada novinek ze streamu.

Poslední epizoda The Borderlands Show představila dvě zbrusu nové edice a obsah přicházející do Seasson Pass 2, který bude k dispozici od 10. listopadu. Mezi nejzajímavější oznámení patří Borderlands 3 Ultimate Edition, čtyři radikálně přepracované Vault Hunters a pohled na nové zbraně. A také byl ukázán Arms Race, který je součástí doplňku Designer´s Cut a lze zakoupit samostatně nebo jako součást Seasson Pass 2.

Arms Race je koncipovaný jako reality show, kterou pořádají Borderlands 2 Vault Hunters Axton a Salvador. Závod je rychlý a náročný. Budete zbaveni veškeré výstroje, pasivních schopností a akčních dovedností a spadnete do nové zóny, kde budete muset získat kořist nebo se ji sami stanete. Akce se odehrává v komplexu Stormblind, což je rozsáhlá vojenská základna DAHL na zimním ostrově ve skrytém v rohu Pandory. Jakmile na ostrov spadnete, začíná závod s časem. Sbírejte kořist, než vás zabije blížící se bouře. Pokud doufáte v legendární kořist, kterou jde získat pouze v Arms Race, připravte se na boj proti Heavyweight Harker, finálnímu nepříteli Stormblind komplexu. Padlé kooperativní spojence, můžete zvednout na určených respawn pointech, ale pokud padnete a vás nikdo nezvedne již se do hry nezapojíte. A získaná kořist je navždy pryč.

Arm Race, stejně jako nové Skill Trees budou zahrnuty v novém doplňku Designer´s Cut. K hraní je nutné mít základní hru Borderlands 3, kterou lze zakoupit samostatně nebo jako součást Seasson Pass 2. Seasson Pass 2 bude obsahovat dva nové doplňky Designer´s Cut a Diretor´s Cut - bude dostupný od 10. listopadu pro PC, Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S. Designer´s Cut bude k dispozici již 10. listopadu. Director´s Cut obsahuje nové mise a obsah pro konec hry - jeho vydání je naplánováno na jaře příštího roku.

Odhaleny byly taky kosmetické balíčky Multiverse Final Form. Narozdíl od předchozích balíčků, tento zahrnuje čtyři zcela nové modely postav, jeden pro každého Vault Huntera. Tento balíček ukazuje každého Vault Huntera, jak by mohl vypadat v alternativním vesmíru, ve kterém se nestal Vault Hunterem. Tento nový kosmetický balíček může být míchán s jinými hlavami a částmi těla, stejně tak jako s existujícími skiny.

Stejně jako Arms Race budou kosmetické balíčky Mutliverse Final Form součástí Season Pass 2, ale také je můžete získat, pokud si zakoupíte zcela novou edici Borderlands 3 Ultimate Edition.

Borderlands 3 Ultimate Edition vám poskytne přístup k základní hře, několika bonusovým kosmetickým balíčkům, Season Pass a Season Pass 2 které dohromady nabízejí šest výjimečných doplňků obsahu.

Final Form je také součástí Borderlands 3 Next-Level Edition, pouze pro nové konzole, obsahuje základní hru, kosmetické balíčky Multiverse Final Form. V neposlední řadě jako poděkování všem hráčům, kteří maximalizují chaos, budou kosmetické balíčky Multiverse Final Form darovány všem hráčům, kteří vlastní Borderlands 3 Super Deluxe Edition nebo Season Pass, bez nutnosti nákupu.

Jak Borderlnads 3 Ultimate Edition, tak Borderlands 3 Next-Level bude možné zakoupit od 10. listopadu. Ultimate Edition přichází pro PC, Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X / Series S, zatímco Next- Level Edition vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X / Series S.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments