If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Boston na videích z hraní Assassins Creed 3

Nové finty na nepřátele ve známém městském prostředí.

Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější. Podle tohoto Orwellova hesla se zřejmě řídil zástupce UbiSoftu, když na E3 někoho tuto misi natočit nechal, zatímco jiným nepovolil ani vyfotit ilustrační snímek s obrazovkou.

Po ukázkách z divočiny a z námořní bitvy se nakonec na internet oficiálně dostala i třetí předváděná mise ze singleplayeru Assassins Creed 3, která se odehrává v Bostonu. Na rozdíl od předpřipravené březnové prezentace v Londýně ji tentokrát vývojář naživo hrál a během toho komentoval různé novinky v hratelnosti nebo skryté vychytávky.

V pěti minutách záběrů z Wii U verze hry byste tak měli vidět nové triky, které se hlavní hrdina Connor naučil oproti předešlým dílům série. Třeba schování se v pojízdném valníku se senem a využití ho pro přepadávání nepřátel, jejich oběšení na větvi stromu, plynulé proskakování z ulice oknem do interiérů pro zbavení se pronásledovatelů, kradmou infiltraci s kumpány v převlečení do střežené oblasti nebo pobíhání po přístavu. Tohle vše si matně vybavuji z hlavy z E3 předváděčky, ale určitě si všimnete i dalších novinek:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments