If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Březnová TOP 10 českých hráčů podle JRC

Největší obchod přinesl žebříček.

Největší český prodejce her JRC, který nyní patří pod skupinu Smarty, zveřejňuje březnové vydání žebříčku největších herních pecek u tuzemských hráčů. První místo patří exkluzivnímu titulu pro PlayStation Gran Turismo 7. Neopadá ani zájem o Elden Ring, do první trojky se po měsíční pauze vrátila FIFA 22.

Březnová novinka Gran Turismo 7 vítězí na plné čáře u českých hráčů. Ukazují data největšího českého prodejce her JRC: „Dlouho očekávané pokračování slavné závodní série vyšlo na začátku března a od svého uvedení je o něj veliký zájem. Za uplynulý měsíc je u nás tou nejprodávanější hrou, a to i přes to, že jde o titul exkluzivně pro konzole PlayStation,“ popisuje marketingový specialista JRC Petr Kratochvíl.

Gran Turismo 7 na prvním místě vystřídal Horizon: Forbidden West, který v březnu skončil pátý. Na stříbrné pozici zůstává Elden Ring. „Tahle hardcore soulsovka potvrzuje svou kvalitu a trápí už slušný počet hráčů,“ dodává Petr Kratochvíl.

Na bednu vítězů se po měsíční pauze vrátila FIFA 22. „Ukazuje to, že sportovní tituly od EA mají velkou fanouškovskou základnu,“ vysvětluje Petr Kratochvíl.

Do TOP 10 se nově dostala i únorová novinka Dying Light 2. „Kromě ní v žebříčku vidíme stálice, pro některé může být překvapivý i úspěch It Takes Two, což je sympatická hra pro dva lidi, ideálně páry,“ uzavírá Petr Kratochvíl.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Gran Turismo 7

PS4, PS5

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments