If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Brink nakonec česky nebude, vyjde dřív

Kvůli velké konkurenci v květnu...?

Ačkoliv již dříve Cenega vypustila do světa informaci, že FPS akční hra Brink bude s českými titulky, máme pro vás špatnou zprávu. Dle jejich vlastního vyjádření hra v češtině nebude.

"Ačkoliv jsme již dříve vypustili do světa informaci, že očekávaná akční hra BRINK od Bethesdy bude pro PC v češtině, nakonec vypadá bohužel vše jinak. Důvodem je technický problém, který se týká implementace titulků (hra totiž standardně nemá titulky všude)," píší na svém profilu na Facebooku. "Tato šlamastyka by se musela řešit kompletním nadabováním hry, což by v praxi obnášelo nejenom navýšení ceny titulu, ale také jeho pozdější vydání."

Abychom tuto špatnou zprávu trošku vyvážili, Brink vyjde o týden dříve, než se původně předpokládalo. Původně měla u nás hra vyjít na PC, PS3 a X360 20. května, ale nakonec by podle Bethesdy měla vyjít 13. května.

"Hru jsme stihli dokončit dříve, než jsme předpokládali a nevidíme důvod, proč by si tento očekávaný titul nemohli hráči zahrát dřív," stojí v oficiálním prohlášení od Petea Hinese.

Spíš je ale pravděpodobné, že se chtěli vyhnout tvrdé konkurenci. Ve stejný den mělo spolu s Brinkem vycházet také L.A. Noire, PC verze Fable 3 a Zaklínač 2. Týden nato hned vychází Dirt 3 a F.E.A.R. 3. Když hra vyjde o týden dříve, její největší konkurencí bude LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game nebo Virtua Tennis 4, což jsou hry pro dost jiné cílové skupiny.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Brink

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments