If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Britské prodeje ovládl Final Fantasy XIII

RPG sesadilo Bad Company 2 z prvenství.

Ve Velké Británii mají, zdá se, sérii Final Fantasy opravdu rádi. Final Fantasy XIII se totiž stalo nejprodávanější hrou tohoto roku a z prvního místa sveřepě sesadilo v prodejnosti Battlefield: Bad Company 2.

Zajímavé je, že Final Fantasy XIII se mnohem lépe prodávalo v PS3 verzi než ve verzi pro X360 - 54 procent prodaných her bylo pro konzoli Sony.

Na třetím místě se stále drží casual taneční hra pro Wii Just Dance, stejně tak svou pozici drží také Heavy Rain (čtvrté místo).

O jednu příčku si polepšilo Modern Warfare 2 (ze sedmého místa na šesté).

Příliš se ovšem nedařilo jiným novinkám. Dawn of War II: Chaos Rising ukořistilo 14. místo v žebříčku prodejnosti, PS3 exkluzivní titul Yakuza 3 má místo až čtyřiadvacáté. Prodává se dokonce hůř, než znovuuvedení Borderlands na trh. Nebo dokonce podstatně méně než stařičký Grand Theft Auto IV, který se stále drží ve dvacítce nejprodávanějších her (tentokrát na 15. místě).

Kdo ví, zda nemůže mít se špatnou prodejností Yakuza 3 něco společného opravdu nepřesvědčivé demo, které se objevilo na PSN Network. A dle kterého si asi plnou hru příliš lidí nepořídí.

Comments