If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bruce Willis ve filmu Kane a Lynch

Herní adaptace má potvrzenou svou hvězdu.

Spekulovalo se o tom už nějakou dobu, teď je to oficiální. Bruce Willis si zahraje jednu z hlavních rolí ve filmové adaptaci hry Kane & Lynch. Potvrdil to producent filmu.

Adrian Askarieh to potvrdil během rozhovoru pro Game Daily a prozradil také, koho bude Bruce Willis hrát – Kanea. Role Lynche ještě musí být obsazena.

"V Hollywoodu se scénář velice líbil," říká Askarieh. "Jakmile si ho ale přečetl Bruce Willis, ihned nám volal, že jde o jeden z nejlepších akčních scénářů, které kdy četl. A je třeba připomenout, že Bruce Willis je, co se týče scénářů k akčním filmům, expert. Četl skoro všechny za posledních dvacet let."

O čem tedy bude film? "Základní premisa bude celkem stejná jako ve hře, ale další detaily budou ve filmu odlišné. Neuvidíte na plátně každou sekvenci ze hry, ale jde o příběh o nájemném žoldákovi, který spojí síly se schizofrenním psychopatem, aby zachránil svou ženu a dítě."

Film Kane & Lynch by se měl začít natáčet v březnu příštího roku. Zatím není definitivně rozhodnuto, kde se bude natáčet, ale Askarieh přemýšlí o Jižní Americe, Evropě a možná o státu Louisiana v USA. Režisérem snímku bude Simon Crane, který pracoval jako režisér druhého štábu na Tomb Raiderovi a velkofilmu Troja.

Producent Adrian Askarieh má s filmovými adaptacemi videoher celkem dost zkušeností. Pod jeho vedením vznikl snímek Hitman, pracuje také na adaptaci hry Just Cause. "Just Cause bude skvělý akčně dobrodružný špionážní film," říká.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Kane & Lynch 2: Dog Days

PS3, Xbox 360, PC

Kane & Lynch: Dead Men

PS3, Xbox 360, PC

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments