If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Brzy dojde k ohlášení Resident Evil 6

Také je potvrzeno Devil May Cry 5.

Společnost Capcom očividně nelení a z jejich stáje se objevilo dnes hned několik zajímavých zpráv. Tou nejzajímavější je zajisté fakt, že se snad velice brzy dočkáme ohlášení Resident Evil 6.

Potvrdil to Keiji Inafune z Capcomu během rozhovoru pro jeden španělský web. "Vzhledem k úspěchu, jaký měl Resident Evil 5, chtěli bychom, aby se šestka dostala do prodeje co nejrychleji. Z Capcomu se o tom co nevidět něco dozvíte," řekl. Spekuluje se, že k oznámení by mohlo dojít na Tokyo Game Show.

Keiji Inafune ve velice otevřeném rozhovoru také oficiálně potvrdil, že se pracuje na Devil May Cry 5. Dle jeho slov už na začátku práce na ní si řekli, že ji udělají víc pro západní publikum, než to bylo u předchozích dílů. "Je důvod, proč nemá ta série tak vysoké prodeje, i když má spoustu oddaných fanoušků," řekl. "Pětka bude atraktivnější pro americké a evropské hráče."

Během rozhovoru pro Eurogamer také Keiji Inafune řekl, že nadcházející Dead Rising 2 má být pro Capcom velkou značkou, která by měla v budoucnu nahradit sérii Resident Evil. "Chceme, aby to byla u Capcomu série číslo jedna," řekl. Také prozradil, že pokud budou prodeje dvojky dobré, je jasné, že bude i trojka.

Comments