If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Brzy Early Access Divinity: Original Sin 2

+ naše půlhoďka z hraní.

Tak jako u prvního dílu tohoto isometrického akčního RPG vsadí Larian na výpomoc a zapojení komunity. Už 15. září vstoupí do Early Access etapy. Tudíž si Divinity: Original Sin 2 budou moci zkusit nejen protekční novináři, nýbrž každý, kdo vysolí ekvivalent 45 dolarů na Steamu, kde mimochodem už visí i hardwarové nároky. Dnešní upoutávka:

Hratelná ukázka nehotového produktu pozve do úvodní části kampaně s předpřipraveným příběhovým pozadím (tzv. origin stories) pro čtyři postavy (další časem), což ovlivní vaše interakce s NPC a spoustu dalších věcí při řešení situací vlastním způsobem. Jinak si samozřejmě také na úvod vyberete své schopnosti atd. jako kdekoli jinde.

Early Access vám též umožní prověřit dovedností v online PvP aréně. V tuhle chvíli není jasné, kteří z podporovatelů na Kickstarteru získají přístup. O co-op novinkách v pokračování jedné z nejlepších her uplynulých let se každopádně dočtete v našich dojmech.

Ze singleplayeru Original Sin 2 jsme dnes zveřejnili sestříhanou půlhodinu hraní s útěkem z vězeňského tábora, podobně jako kolegové z PC Gameru za postavu The Red Prince, tak si vše užijte. Hra někdy příští rok nejprve vyleze na PC, o pár měsíců později ni na konzolích (Alza.cz).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments