If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Brzy se dozvíme program a koncept PragueCon 2018

Prý největší popkulturní událost.

Za účasti pražské primátorky Adriany Krnáčové proběhne 3. května tisková konference k představení konceptu a programu PragueCon 2018, což by mohla být silná konkurence zavedených akcí typu ForGames či PragoFFest.

"PragueCon, který proběhne od pátku 28. září do neděle 30. září 2018 na Výstavišti Praha, bude největší popkulturní událost ve střední Evropě. Naším posláním je proměnit pražské Výstaviště v neopakovatelný svět komiksových blockbusterů, seriálových hitů a herních pecek. Chceme, aby návštěvníci zažili neuvěřitelné věci. Čekají je setkání s filmovými a seriálovými hvězdami, koncerty světových kapel, herní turnaje, česká i světová cosplay špička, komiksové výstavy, středověké bitvy a mnoho dalších aktivit," praví se v pozvánce pro novináře.

Konference se dále zúčastní Roman Janečka (filmový režisér a spoluorganizátor), Pavel Klaška a Jan Adámek za Výstaviště Praha či Martin Polášek (Electronic Sports League, National Head Czech and Slovak).

Více informací zatím na oficiální homepage - slíbeny jsou tématické expozice ve stylu fantasy, setkání s cosplayery, výcvikový tábor ze speciální jednotky AČR, koncerty, progamingové turnaje a nahlédnutí pod pokličku filmů a seriálů.

Comments