If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude GTA 5 i na Wii 2?

Nintendo chce získat zpátky hardcore hráče.

Podle nejnovějších zákulisních drbů a spekulací má být právě Rockstar jedním ze studií, které dělá pro nástupce Wii své hry. Nintendo se prý snaží o opak Wii – chce zpátky získat hardcore publikum. Což by se mu mohlo s tituly od Rockstaru podařit.

Podle francouzksé stránky 01net jsou Rockstar jedni z prvních, kteří už mají vývojářskou verzi nové konzole a usilovně na ní pracují. Budou to jen konverze Red Dead Redemption a L. A. Noire, nebo pro nástupce Ninteda Wii vyjde i doposud stále neoznámené Grand Theft Auto 5?

S GTA 5 se pojí další zpráva, kdy hru zařadil do své nabídky německý obchod GameStop, jak reportuje web CVG. Podle něj by mělo GTA 5 vyjít 15. ledna 2012. Pokud by měl GameStop alespoň trochu pravdu, tak je, i podle dalších náznaků, oznámení hry nejpozději na E3 nevyhnutelné.

Grand Theft Auto 5 je již prakticky jistota – shánějí se herci, registrují se domény, herci něco omylem prozradili a podobně. Čtvrtý díl vyšel už v dubnu 2008, následován dvěma mohutnými DLC.

Vytáhne Microsoft z kapsy zase několik desítek milionů dolarů jako v případě Grand Theft Auto 4 a zaplatí si exkluzivní DLC? Nebo rovnou časovou exkluzivitu celé hry pro Xbox 360?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments