If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude mít hraní Heroes of Dragon Age vliv na Dragon Age: Inquisition?

Hra na iOS a Android vychází co nevidět.

Velice brzy by se měl na iOS a Androidu objevit titul Heroes of Dragon Age od EA Capital Games a jak prozradil producent Tim Lander, velice úzce spolupracují s týmem, který v BioWare dělá na Dragon Age: Inquisition.

Když se ho Eurogamer zeptal, zda tedy vaše výsledky v Heroes of Dragon Age budou mít nějaký vliv na plnohodnotný třetí díl série, naznačil, že by to mohlo být možné. "Technicky na to zatím nemohu odpovědět, ale dávalo by to velký smysl," řekl Eurogameru.

Nijak by ale vaše hraní v Heroes of Dragon Age nemělo ovlivnit příběh.

Heroes of Dragon Age je strategická hra se zhruba stovkou hrdinů, které získáváte postupným hraním, ale rychleji je můžete získat díky mikrotransakcím. Jenom jsou trochu drazí, budou stát dva až tři dolary a bude vám hrdina náhodně přidělen, takže jde trochu o loterii. Jinak ale platit v této hře zdarma nemusíte za nic a bude kompletní. "Pokud chce hráč investovat čas, nemusí platit žádné peníze. Pokud chcete všechno urychlit, máte možnost," říká Lander.

Heroes of Dragon Age také obsahuje deset singeplayerových questů na jedné mapě s příběhem v univerzu Dragon Age a bude obsahovat také PvP - boje hráče proti hráči. Postupně do hry mají přibývat nové postavy a nové možnosti, údajně i "několik let po vydání".

Comments