If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude NFS v Las Vegas či Seattle?

Dekódován teaser + komentář.

Byla to výzva ke hře a fanoušci na ni milerádi přistoupili.

Rychle dekódovali na první pohled nicneříkající bílý obrázek z Twitteru studia Ghost Games, čímž získali jasnější panorama města, ve kterém se patrně bude odehrávat letošní díl závodů Need for Speed (první info o nich zde).

Dekódovaný teaser obrázek

Podle siluety věže Stratosphere vpravo se zdá, že by snad mohlo jít o Las Vegas. Tomu nahrávají i slova tvůrců, hovořící o "začátku párty". Město v Nevadě je totiž všeobecně známé jako místo, kam se lidé jezdí houfně bavit, ať už na vyhlášený Strip nebo na pouliční Fremont Street Experience.

Straosphere v Las Vegas

Proti Las Vegas naopak svědčí, že ve městě chybí zmenšenina Eiffelovky, ruské kolo a další výrazná místa, která tam nelze přehlédnout. Také atypické tvary slavných hotelů jako Treasure Island, Circus Circus či MGM by mohly (měly) být z dálky v panoramatu jasně rozpoznatelné, ale na obrázku kupodivu absentují.

Nejčastější pohled na noční Las Vegas

Mnozí proto jako dějiště tipují jiné místo v USA a to Seattle. Tam totiž je postavena podobná vyhlídková věž, Space Needle, ikona města a celého amerického severozápadu. Jiné výškové budovy okolo nejsou ničím výjimečné či zvláštní, zkrátka takové obyčejné, řadové mrakodrapy, přesně jako na teaseru.

Seattle s podobnou věží jako na teaseru

Pokud byste v NFS jezdili po Seattlu, měli by navíc tvůrci zjednodušený život při vymýšlení pestré náplně a tratí - ať už jde o nedaleké hory či blízkost oceánu. Zato v Las Vegas by se mohla monotónní vyprahlá poušť, jen občas proložená skalami či přehradou, pro potřeby hratelnosti rychle okoukat...

Panorama Seattlu

UPDATE - druhý teaser obrázek:

Comments