If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude také DriveClub pro PS4 vydán až v roce 2014?

Mělo jít o startovní titul PlayStation 4.

Ubisoft před pár dny oznámil, že nečekaně posouvá vydání svých velkých hitů Watch Dogs a The Crew, což zejména v prvním případě může poškodit prodeje konzolí nové generace. Mělo jít totiž o startovní titul. A teď se zdá, že PlayStation 4 nebude mít mezi startovními tituly ani očekávanou zavodní hru - DriveClub.

Informace se nejprve objevila na neznámém serveru The Same Coin, kteří dostali informaci od anonymního zdroje, že "vydání DriveClubu bylo posunuto až na jaro 2014". Sami ale upozorňovali, že jde zatím o pouhé spekulace a nic není jisté.

Zajímavé to začalo být až ve chvíli, kdy se celou věcí začal zabývat server Kotaku, který je známý tím, že má opravdu důvěryhodné zdroje a z minulosti dokázali, že mají téměř vždy pravdu. Ti tuto informaci dokázali ověřit od svého zdroje, který jim vše potvrdil.

To by mohl být pro Sony problém. Nejenže měl být DriveClub jejich závodní launchovou hrou pro PlayStation 4, ale Sony zároveň také slibovala, že trochu okleštěná verze hry bude pro majitele konzole zdarma v rámci PlayStation Plus a museli by tedy rychle najít náhradní titul.

Zástupci Sony zatím všechno oficiálně popírají a hlavní designér hry Paul Rustchynsky na Twitteru říká, že nemůže nic říct.

Na druhou stranu, posunutí vydání DriveClubu by nebylo zase takové překvapení, jelikož Sony doufalo, že by mohl alespoň trochu konkurovat sérii Forza u konkurenčního Microsoftu, což by se podle prvotních ohlasů lidí, kteří měli možnost DriveClub hrát, rozhodně nestalo.

Jízda v DriveClubu

Comments