If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Budete věřit spekulacím o E3 konferenci Microsoftu?

Forza Horizon 3 v Austrálii?? + E3 teaser, zlevnění Xbox One.

Absolutně netušíme, jestli má tenhle chlapík z Redditu pravdu nebo zda si jen pustil fantazii na špacír v touze po slávě. Každopádně spíš pro první variantu hovoří, že sliboval vydání oficiálního teaseru Microsoftu na E3 později během dneška, a ono se to skutečně stalo:

Velký důraz má být na E3 kladen na Sea of Thieves, které prý nebude čistým MMO, spíš něco jako The Division a Destiny ze světa námořních pirátů. Počítat se má s cross-play mezi PC a X1 verzí, i s cross-buy (koupíte si na jedné platformě a hrajete na druhé).

Bohužel toto už nebude podporováno ze strany Halo Wars 2, aspoň údajně dostaneme informace o betě. Oživení by se malě dočkat slavná série RTS Age of Empires a to ve formě úplně nové hry, nikoli dalšího remaku či datadisku.

Letošní závody Forza Horizon 3 mají být zasazeny do neokoukaného prostředí Austrálie, což by po prostředí okolo Středozemního moře z dvojky byla jistě pecka minimálně z hlediska trailerů. Jeden takový existoval už v únoru, ale nepůsobil věrohodně vzhledem k jízdě na špatné straně silnice... MS předtím pouze potvrdil, že na veletrhu oznámí nový díl série, patrně poprvé mířící souběžně na X1/PC.

Jiným hitem E3 konference se prý stane nějaká nová zombie onlinovka, pravděpodobně pokračování State of Decay, úplně vyloučeno není ani další Dead Rising.

Xbox One, který byl dnes ve světě oficiálně zlevněn o 50 dolarů na 299 dolarů či 299 eur včetně bundlů 500 GB harddiskového modelu např. s Gears of War či Quantum Break (ČR se netýká, tady vždy bývají lokální slevy/akce), má ještě na E3 dostat tzv. Anniversary update pro vylepšení funkcí konzole, který bude během konání výstavy k vyzkoušení v preview-verzi.

Poslední spekulací je údajná příprava nové hry Battleloads od Rare, kteří něco ukází i ke značce Killer Instinct, ač ani jedno z toho našince příliš nebere.

Comments