If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Budoucnost série Guitar Hero bez konzolí

Mohlo by jít o zcela samostatný produkt.

Na prezentaci u příležitosti Deutsche Bank Securities Technology Conference v San Franciscu odhalil boss spol. Activision - Robert Kotick - některé budoucí (resp. hodně vzdálené) plány. V nich figurují jejich vlastní hry nezávisle na konzolích. Speciálně tedy série Guitar Hero, ze které by se mohl stát zcela samostatný herní produkt.

Pokud bude nějaký budoucí díl v rámci zavedené série Guitar Hero skutečně nabízen co samostatný produkt, přinese to Activision řadu výrazných výhod. Počínaje obchodním modelem a konče obvyklým stažitelným obsahem, rozšiřujícím možnosti či záběr hry.

Kotick tu zmínil příklad moderní HDTV jako jakéhosi multimediálního centra, které umožňuje streamovat potřebná data z PC. Příklad poukazující na možnost budoucího "osamostatnění" Activision her, co by se tak mohly obejít bez hardwaru (konzole) třetích stran, vyžadujících jejich spuštění a hraní.

Nicméně mnohem dříve se hráči dočkají provázanosti Guitar Hero s Facebookem. Díky čemuž bude již brzy možné integrovat Facebook profily do Guitar Hero her s následnými možnostmi jako sdílení oblíbených songů s přáteli, zveřejnění favorizovaných písní na vlastní stránce, atp.

Tagged With

Comments