If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Budoucnost sérií od Activision

Tony Hawk ne, filmové hry ano.

Přehodnocení strategie Activision po špatných finančních výsledcích se vedle skrouhnutí hudebních her projeví i na letošním vynechání skateboardové hry s Tony Hawkem, protože posledním dvěma pokusům Ride a Shred se nedařilo.

Situaci nezachrání ani spolupráce se studiem Bungie, které se svou hrou letos ještě určitě nebude hotovo, jak potvrdil šéf Activision. Ti se hodlají ještě více soustředit (rozumějte více investovat) na Call of Duty, což se promítlo v založení nového studia Beachhead, které má vyvíjet nové služby okolo této série, podporovat online komunitu, řešit dodatečný obsah (DLC The First Strike pro Black Ops vyjde na PS3 3. března a na PC do konce března) nebo třeba zajišťovat zdarma šířenou CoD hru pro Čínu (2012).

V co Activision kupodivu stále nezanevřeli, jsou licencované hry podle filmu. Letos se proto dočkáme nových her X-Men podle filmu First Class, a také hry Transformers 3, načasované na premiéru snímku Michaela Baye v kinech. Dále se letos objeví nová hra se Spider-manem nebo lovecká Cabela Hunting. Vývojářem pavoučího muže nadále zůstane studio Beenox, kterému Activision důvěřují po solidním přijetí Shattered Dimensions.

Tagged With

Comments