If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bungie navždy končí se sérií Halo

Také jsou připraveni tvořit na PS3.

Včera se objevila poměrně nečekaná zpráva, že se studio Bungie na dalších deset let upsalo vydavateli Activision. Začali tedy o tom mluvit s médii a dozvěděli jsme se například, že už definitivně skončili s Halo sérií, a že budou dělat hry pravděpodobně i pro PS3.

Brian Jarrard z Bungie pro server VG247 potvrdil, že Halo: Reach bude jejich poslední Halo hra. Tu budou ještě nějakou dobu podporovat, ale po ní už na žádné pracovat nebudou.

Podle všeho budou pracovat na úplně nové hře, která by se měla objevit také na konzoli PS3. "Máme teď více možností a budeme moc rádi, když budeme mít příležitost naši hru poskytnout většímu počtu hráčů a na platformě, kterou si sami zvolili."

V současnosti pracují na hře v předprodukční fázi, takže konkrétní platformy ještě neřeší. Dokonce se podle posledních zpráv zdá, že na čem pracují, se dozvíme až na Nový rok. Jedním z důvodů podle něj také je, že teď budou zaměřeni hlavně na Halo: Reach.

Dokonce se naznačuje, že hrou by mohlo být nějaké MMO. Nebo něco jako série Halo, protože ta desetiletá smlouva s Activision nejspíš není na hry Bungie, ale na jejich novou herní sérii.

Comments