If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Když Electronic Arts v březnu vypustili Burnout Paradise Remastered (Alza.cz), řekli, že jsou pro ně prioritní konzolové verze a že na PC dojde někdy časem.

Ta doba právě nyní nastala, pokud tedy ještě stále máte o tyto modernizované závody zájem a nevnímáte to mnohaměsíční zpoždění nějak negativně jako zradu ("teď, když v létě není do čeho píchnout, doděláme tu počítačovou verzi a dáme ji těm otrapům..").

Pro PC hra vyleze oficiálně 21. srpna, ale pokud máte službu Origin Access, můžete začít hrát už dnes. Se základní službou jde o desetihodinové demo, s vyšší verzí služby Premium za 15 liber měsíčně hned rovnou plnou verzi.

Kolem a kolem to tedy vypadá, že několikrát zrecyklované závody původně od Criterionu, které ani nebyly oproti originálu tolik vylepšeny, aby to stálo za řeč, slouží EA hlavně jako taková propagace na Origin Access.

Firma totiž současně s tím oznámila, že na The Vault v Premium odnoži přidala několik dalších plných her: Madden NFL 19, Star Wars Battlefront 2, The Sims 4 Deluxe Edition, FIFA 18, Unravel Two a A Way Out. Ti, kteří mají základní, levnější variantu služby, mají ještě přístup k dalším hrám: Fe, Ghost of a Tale, Punch Club, Pillars of the Earth, Mr. Shifty, Figment, Splasher, Hover.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments