If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Byl oznámen Epic Mickey 2 a bude to muzikál

Nevyjde jen na Wii, ale rovnou i na X360 a PS3.

San Francisco Chronicle dostalo příležitost odhalit novou hru Warrena Spectora, kterou je Epic Mickey 2: The Power of Two. Zatímco jednička byla exkluzivně na konzoli Wii, dvojka by měla vyjít současně také na Xbox 360 a Playstation 3.

A bude to muzikál.

Podle článku v Associated Press bude písničky do hry skládat skladatel Jim Dooley a slova k nim napíše Mike Himelstein, kteří oba pracovali na posledním animáku od Disneyho Dorothy of Oz.

Hlavními postavami bude zase myšák Mickey a jeho kamarád Oswald, které budete moct ovládat kooperativně a čas od času propuknou ve zpěv. Ano, slyšíte správně, stejně jako v klasických animácích od Disneyho budou čas od času zpívat.

"Jsem hrozný fanoušek muzikálů," řekl Warren Spector. "Mám rád kooperativní hry, má rád hry s pěknou grafikou, ale když postavy propukají ve zpěv, což v naší hře dělají velice často, je to magie."

Už dříve bylo odhaleno, že v Epic Mickey 2 bude kooperativní mód a Warren Spector prozradil, že do něj můžete přijít a zase odejít zcela libovolně i v průběhu hry.

Hráči i recenzenti prvního Epic Mickey si stěžovali zejména na neposednou kameru a Warren Spector ujišťuje, že tentokrát si na ni dají pozor. Řekl, že na ní začali pracovat hned poté, co prvního Epic Mickey dokončili. "Kamera má asi 1000 různých změn. Naším cílem je, abyste vůbec nepotřebovali za celé hraní hry manuálně si kameru nastavovat."

Comments