If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Byl to podvrh, ne obrázek egyptského Assassins Creed

UbiSoft odpovídá o plánech se sérií.

Aymar Azaizia, vedoucí obsahu série Assassins Creed z UbiSoftu, absolvoval na Redditu další kolečko otázek a odpovědí (AMA). Vcelku fajn nápad, jak oživit zájem o značku, aniž by se už musel vyloženě oznamovat nový díl.

Předně řekl, že ten únorový údajný uniklý obrázek z letošního egyptského dílu Empire byl podvrhem: "Ne, nešlo o Assassina". Název Empire ovšem nepotvrdil ani nepopřel.

Podvrh

I v letošním dílu prý bude důležité vyprávění, kolem kterého se bude opět vše točit, fanoušci se nemají čeho obávat, uvedl. Pasáže ze současnosti nemají chybět ani tentokrát, protože prý jsou důležitou součástí identity hry.

Když se ho někdo zeptal, jestli se tvůrci nebojí velmi silné konkurence v podobě Red Dead Redemption 2, Zeldy a Horizon Zero Dawn, tak dostal zápornou odpověď:

"Ostatní nám pomáhají se zlepšovat. V době okolo Assassins Creed 2 vylezly třeba Mass Effect 2 či Uncharted 2, tehdy jsme to také dopředu nezabalili. Podívejte se třeba na Metal Gear Solid 5, těch her, od kterých se můžeme učit, je spousta. Konkurenci v podobě dobrých her vždy vítáme s otevřenou náručí a v době našeho vydání budeme připraveni s nimi soupeřit".

Co se týče multiplayeru, UbiSoft prý momentálně nemá úmysly se k němu vrátit, čímž se zřejmě naráželo na AC Brotherhood či AC Unity, kde byl na online funkce kladen značný důraz. Podporovat virtuální realitu v AC Empire neplánuje, na rozdíl od jednání s tvůrci ohledně vytvoření nějakého TV seriálu dle série.

Tagged With

Comments