If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Byla tabulka s plány Blizzardu opravdová?

Manažer čínské pobočky dostal padáka.

Včera na internet unikl údajný plán Blizzardu na čtyři příští roky a dnes stejný herní server MMO Gaming Site přinesl zprávu o tom, že firma vyhodila hlavního manažera své čínské pobočky Ye Weiluna kvůli úniku důvěrných informací. Je tedy nanejvýš pravděpodobné, že kýžený obrázek nakonec opravdu nebyl smyšlený.

Dle anonymního zdroje MMO Gaming Site však na veřejnost unikly ještě další dokumenty, obsahující třeba počet předplatitelů World of Warcraft, zisky firmy, rozpočty na reklamu či plány pro média. Šéfové Blizzardu mají tímto únikem být tak rozčilení, že prý chystají zásadní změny v manažerském týmu celé čínské pobočky.

Jak na svém blogu upozornil Overwatch, v tabulce se jinak možná operuje nikoliv s kalendářním, ale fiskálním rokem, protože prý byla původně vytvořena pro akcionáře - byť v takovém případě by neseděla data vydání druhého dílu StarCraftu II nebo již brzy vycházejícího datadisku World of Warcraft: Cataclysm. Což lze teoreticky vysvětlit tím, že tabulka s daty má pocházet někdy z jara letošního roku, kdy mohly být termíny jiné.

Tagged With

Comments