If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bývalá redaktorka IGN zná datum The Last of Us 2

+ výměněný plakát od Netflixu, opět psí mo-cap.

Začátkem ledna prakticky není dne, kdy by se nemluvilo o něčem v souvislosti s The Last of Us 2 (Alza.cz).

Nyní olej do ohně přilila Alanah Pearce, australská moderátorka a bývalá redaktorka IGN, kde pracovala tři roky (do loňského léta), takže v branži musí mít solidní kontakty.

V později smazaných tweetech zareagovala na seznam nejočekávanějších her pro 2019 slovy, že tato hra od Naughty Dog letos stoprocentně vyjde.

"Bylo mi to řečeno opakovaně různými lidmi. Nicméně neříkám, že se věci ještě nemohou změnit nebo že to je jistota, když zatím nedošlo k oficiálnímu ohlášení," uvedla na sociální síti.

Zatímco se někteří domnívají, že by The Last of Us 2 mohlo být cross-gen titulem, jiní ho tipují na září, protože Sony potřebuje nějakou velkou exkluzivitu na druhou polovinu roku, když v té první to už má ošéfované s Days Gone. A když je Death Stranding patrně ještě dost daleko, tudíž letošní podzim stihne jen těžko.

Netflix mezitím zareagoval na kauzu okolo očividně zkopírovaného plakátu na film What Still Remains, který byl až přehnaně podobný prvnímu dílu The Last of Us. Nyní existuje už pouze tento odlišný plakát na film:

Tvůrci The Last of Us 2 mezitím stále pracují na mo-capu a zdá se, že ve hře bude hodně psů - viz následující fotky ze studia:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments