If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Call of Duty 7 s důrazem na příběh?

Má přiblížit osudy jednotlivých členů čety.

Na oznámení příštího dílu série válečných stříleček Call of Duty je ještě brzo, ale přesto už se nějaký ten pátek šušká o tom, že další titul od Treyarchu má vycházet z příběhů americké války ve Vietnamu.

Úplně poslední drb pak mluví o tom, že vývojáři se tentokrát nechají volně inspirovat konkurenční sérií Medal of Honor a pro další Call of Duty si vymyslí výraznější a také důmysnější příběhovou linku.

Ta by se měla točit okolo osudů individuálních členů jedné čety zhruba ve stylu filmů Apokalypsa, Olověná vesta nebo Četa, zatímco dřívější díly série prý měly z oblasti celovečerních snímků blíž třeba k Zachraňte vojína Ryana. Dle starších spekulací také autoři sháněli hudbu právě z odbobí studené války a 60. let obecně, tzn. především cokoliv kubánského, afrického nebo samozřejmě původem ze Sovětského svazu.

Připomeňme, že do vývojového cyklu série Call of Duty podle nedávných zpráv přibude třetí autorský tým vedle těch dvou dosud pravidelně se střídajících, tedy Infinity Ward a Treyarchu.

Šéf vydavatelství Activision Blizzard zase opakovaně sní o tom, že jednou vyvinou jakési Call of Duty Online, což napověděl už nejeden průzkum.

Inu, uvidíme. Příští díl Call of Duty vyjde pravděpodobně pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 dle pravidelného cyklu zase o Vánocích, těch 2010.

Tagged With

Comments