If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Call of Duty bez MP je jako auto bez motoru

Reakce veterána série.

Když se někdy v polovině týdne spekulovalo o Modern Warfare 2 Remastered, hned několik různých zdrojů tvrdilo, že nemá mít multiplayer, což by zdůvodnilo avizovanou nižší cenu na obchodech.

Zdálo se to být trochu divné, protože podpora online hraní patří k hlavním devizám každého dílu Call of Duty (Alza.cz). Fanouškům se to ani za mák nezamlouvá a vyhrožují tím, že si předělávku jen se singleplayerem prostě nekoupí.

Robert Bowling, dřívější komunitní manažer z Infinity Ward, to okomentoval na Twitteru srovnáním - mít CoD bez mulťáku by prý bylo jako mít auto bez motoru. Že by bylo fuk, jak moc se vám auto líbí, když nemůžete vyzvednout své přátele.

Vzhledem k tomu, že Bowling už teď dělá úplně jinde, to neberte jako nějaký insiderský náznak či vyvrácení drbů, spíš jako povzdech nad vzniklou situací.

Activision každopádně mají ještě dostatek času, aby své rozhodnutí ještě přehodnotili a hráče si udobřili bez ztráty kytičky, když zatím nedošlo k oficiálnímu ohlášení. K tomu nejspíš dojde v rámci nových pravidelných týdenních streamů na Twitch, z nichž ten první se má konat 28. března.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments