If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Captain America a Thor jako filmy i hry

Sega získala práva na komiksy od Marvelů.

Známé komiksové postavy od Marvelů se v roce 2011 dočkají převedení na plátna kin a současně i videoherního zpracování. Ve druhém případě pak oba herní projekty zaštítí Sega, která získala licenci na tenhle svět po Activision.

Filmový Thor má přitom naplánovaný debut na květen 2011, s vpravdě hvězdným obsazením. Režie se ujme Kenneth Brannagh (Hamlet, Frankenstein), role Odina se zhostí Anthony Hopkins a hlavního hrdinu vystřihne Chris Hemsworth. Herní verze s názvem The Mighty Thor má vstoupit na trh souběžně, na dosud blíže neurčených konzolových formátech a bez bližších podrobností.

Pak je tu Captain America, který se má v kinech objevit v červenci 2011. Snímek nese prozatímní název The First Avenger: Captain America a zatím není známé jeho obsazení. V případě hry, která se opět objeví současně, půjde o projekt postavený právě na filmové předloze, což už dopředu vzbuzuje nedůvěru. Jakkoliv Sega před časem prohlásila, že jejich nové hry jsou primárně cílené na západní hráče!

Příští léto bude vůbec hodně Marvelovské, nelze totiž na závěr nepřipomenout čtvrtý díl filmového Spider-Mana (květen 2011). S čímž souvisí povědomí, že ačkoliv nebyla stejnojmenná hra dosud ještě oznámena, v dohledné době jistě dojde k nápravě.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles