If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Car Mechanic Simulator 2018 s českými titulky

Vydá ho Cenega.

Okrukovou sezonu, tradičně nejslabší měsíc v roce na AAA tituly, přeruší alespoň propracovaný automobilový simulátor.

Car Mechanic Simulator 2018 u nás vyjde 21. července v PC verzi s českými titulky, oznámila Cenega Czech. Příznivá je i cena 399 Kč (Alza.cz).

Hra umožní hráčům opravovat, malovat, vylepšovat a řídit automobily tak, jako prý ještě nikdy předtím. Hráči se údajně mohou těšit na realistickou grafiku a mechaniky a na spoustu novinek a nových funkcí oproti letošnímu ročníku.

"Budujte a rozšiřujte svůj auto servis v tomto neuvěřitelně detailním a vysoce realistickém simulátoru, kde je kladen ohromující důraz na detaily vozidel," praví tisková zpráva.

Car Mechanic Simulator 2018 nově nabídne unikátní klasická vozidla v novém módu „Nálezy ze stodoly" a „Poklady z vrakoviště". V auto editoru si dokonce budete moci vytvořit vozidlo dle svých představ. Tento ročník nabídne také novou, vysoce fotorealistickou grafiku, více jak 40 vozidel, více nástrojů a možností a součástek než kdykoliv předtím.

Také umožní hráčům účastnit se aukcí, kde jsou nabízena starší vozidla pro přeprodej či pro nákup do vaší kolekce. Díky zabudovanému foto módu mohou hráči pořizovat úžasné fotografie „před" a „po". Navíc náhodně generované mise vás zaměstnají více než dost a vy se nikdy nebudete nudit. Každá z misí nabízí unikátní výzvu různé náročnosti.

Comments