If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

CD Projekt naznačil, že by přeci jen mohl vzniknout Zaklínač 4

Ale asi si počkáte.

Po vydání přídavku Blood and Wine pro Zaklínače 3 (koupit na Alza.cz) už nemělo nic přijít. CD Projekt řekl, že tímto je Geraltův příběh uzavřen, z čehož byla spousta fanoušků velmi zklamaná. Ale i když je Geraltův příběh uzavřen, očividně to neznamená, že by nemohly přijít další hry ze zaklínačského univerza.

Na setkání s investory to naznačili sami lidé z CD Projektu. Nejprve upozornili, že práva na knihy od Andrzeje Sapkowskiho zakoupili s cílem vytvořit trilogii her, kde bude hlavním hrdinou Geralt z Rivie. "Zaklínač byl navržen jako trilogie a trilogie nemůže mít čtvrtý díl. Ale ten svět máme rádi. Investovali jsme do něj 15 let našich životů a spoustu peněz, takže budeme přemýšlet o další zaklínačské hře," řekli zástupci CD Projektu investorům.

Znamená to, že Zaklínač 4 by mohl vzniknout, jenom pravděpodobně nebude mít za hlavního hrdinu Geralta z Rivie. Kdo by to mohl být? Katalyzátorem událostí ve trojce byla Ciri, která by mohla převzít otěže.

Jisté je pouze to, že i kdyby CD Projekt chtěl začít pracovat na dalším Zaklínačovi, hry se dočkáme až za několik let. CD Projekt intenzivně pracuje na Cyberpunk 2077, jehož vydání nejspíše přijde až v roce 2019. Pak pracují ještě na jedné AAA hře a mohlo by to znamenat, že Zaklínač 4 by mohl vyjít až tak v roce 2025.

Tagged With

Comments