If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Celkem 10 DVD disků zabírá Microsoft Flight Simulator 2020

Nový rekord.

Být papírovým časopisem či novinami, zařadili bychom to do rubriky kuriozit. S podtitulkem, že jde o nový rekord.

Před pár dny upřesněný Microsoft Flight Simulator 2020 na 18. srpna vyjde nejen digitálně, ale kupodivu také krabicově.

Distributor Aerosoft se domluvil s Microsoftem na šíření této verze v Evropě. Instalovat se vám bude do PC z celkem deseti dvouvrstvých DVD disků.

Jak za něj uvedl Mathijs Kok ve fóru, s tištěným manuálem a krabicí nabídnou buď standardní edici za 70 eur či prémiovou deluxe edici za 130 eur, což je o něco dražší než digitálka.

Na discích bude samotné jádro hry a celý virtuální svět, v němž se odehrává. Cirka 90 GB, které si ušetříte při downloadu (má to být totožné co digitálka).

Některé věci se vám ale stále budou streamovat z internetu. Stejně tak si musíte stáhnout aktualizaci se změnami, které studio Asobo učiní mezi momentem, co se disky pošlou do lisovny, a dnem premiéry.

Pro srovnání, filmová hororová adventura Phantasmagoria z roku 1995 měla sedm CD disků a onlinovka EverQuest 2 zase devět disků.

Microsoft jinak také objasnil, jak to bude s těmi letišti, což se řešilo začátkem týdne. Základní hra přinese všech 37 tisíc letišť, co najdete v mapách Bing. Avšak 40 z nich bude ručně vytvořených, se specifickými budovami a dalšími věcmi přesně dle skutečnosti. I když si tedy nepřiplatíte za lepší edici, stále budete moci přistávat na "obyčejném" Heathrow či ve Frankfurtu, jen nebudou tak propracované.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments