If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cenega: datum Mafie II jen odhadujeme

Distributor v reálu nemá informaci o termínu.

S termínem Mafie II to není tak horké, jak se včera zdálo z oficiálně zveřejněného release-listu Cenegy Czech. Všechny mohl varovat už ten nesmysl, že PC verze má přijít o pár dnů dříve než ta konzolová. Většinou to bývá opačně.

"Neznáme žádnou informaci, kdy Mafia II vyjde. Ten 31. květen 2010 máme v plánu pouze jako náš odhad. Může to však být kdykoliv," objasnil na žádost Eurogameru, jak se věci ve skutečnosti mají, člen užšího vedení společnosti Cenega Czech.

Žádné termíny u Mafie II prý správně v release-listu být vůbec neměly, uvnitř Cenegy se stala chyba.

Protože to včera mohlo vypadat, že Cenega oznámila nějaké datum vydání Mafia II, aniž by ho přesně věděla, Eurogamer byl s žádostí o opravu jejího omylu kontaktován i britským vydavatelským domem 2K Games.

"Oficiální datum vydání hry Mafia II jsme ještě neoznámili. Toto informační manko bychom měli zaplnit v blízké budoucnosti," napsal Dave Halse, produktový manažer 2K Games/Take2.

Podobně na včerejší krok Cenegy Czech reagoval zástupce domácího studia 2K Czech, které Mafii II vyvíjí: "Šlo pouze o nedorozumění. V tuto chvíli je 31. květen opravdu jen odhad."

Rozhodnutí nelokalizovat konzolové verze Mafie II zůstává v platnosti.

Tagged With

Comments