If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cenega do Čech přinese DLC ke Skyrimu Dragonborn

Bude u nás i s českými titulky.

Česká distribuční společnost Cenega vydala tiskovou zprávu, ve které oznamuje, že se dohodli se společností ZeniMax na distribuci přídavku do Skyrimu s názvem Dragonborn.

"Cenega bude hru Dragonborn pro PC distribuovat na území České a Slovenské republiky v lokalizované verzi (titulky). Fanoušci si budou moci Dragonborn zakoupit v obchodech již v brzké době, konkrétní datum bude ještě upřesněno," píše Chalid Himmat z Cenegy.

V tomto nejnovějším rozšíření vyplujete od pobřeží Morrowindu na ostrov Solstheim. Putování po zdejších popelových pláních a ledovcových údolích vám zpestří průzkum nových města či podzemí a plnění celé řady nových úkolů. Získejte nesmírnou moc díky řevům, jimiž si můžete podrobit vůli svých nepřátel a dokonce i ochočit draky. Osud váš i celého Solstheimu visí na vážkách. Musíte se totiž postavit nejnebezpečnějšímu protivníkovi ze všech - prvnímu Drakorozenému.

Přídavek Dragonborn vyšel původně exkluzivně na Xbox 360 již 4. prosince 2012. Na PC pak byl k dispozici od 4. února 2012.

Trailer na datadisk Dragonborn

Comments