If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ceny her na Xbox One a PS4 mají být stejné, jako doposud

Bude to ale platit i pro ČR, kde se odhadují vyšší ceny next-gen her?

Microsoft i Sony potvrdili, že ceny jejich interních her na konzole nové generace zůstanou stejné, jaké byly doposud - tedy 60 dolarů za novinku.

Kotaku nejprve citovalo svůj zdroj v Microsoftu, který jim potvrdil, že se ceny Xbox One her nebudou měnit. Když se pak server ptal zástupců Activisionu, Ubisoftu a EA, odmítli cenu next-gen her komentovat. Zástupci Microsoftu nakonec pro Polygon prozradili, že se cena skutečně měnit nebude.

I Sony teď už oficiálně řeklo pro Shacknews, že i jejich hry se budou prodávat za 59.99 dolarů, jako tomu bylo doposud. "Všechny naše interní launchové tituly Killzone: Shadow Fall, Driveclub, Knack a inFamous Second Son se budou prodávat za 59.99 dolarů," řekl mluvčí Sony.

Uvidíme, jak to bude vypadat u nás. Jak jsme již psali, Electronic Arts zatím stanovil cenu o nových next-gen her 1799 Kč včetně DPH, což je asi o 200 Kč vyšší, než u dnešních konzolových titulů.

I s touto prozatím oficiální cenou ale například Xzone na svém Twitteru oznámil, že s cenou by šli stejně níž - na 1599 Kč.

Tagged With

Comments