If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Česká krabicovka Torchlight

Za rozumnou cenu a bez ochrany.

Čím dál častěji se setkáváme se situací, že úspěch na poli digitální distribuce otevře dveře do kamenných obchodů. Po Machinariu takto v krabicové verzi vyjde akční RPG Torchlight (recenze), které se vloni na Steamu stalo velmi úspěšným.

Distributor Comgad dnes oznámil, že práce na české verzi této diablovky byly dokončeny a že hra je ve výrobě. Nic již tedy nemůže ohrozit její vydání, které je naplánované na 3. září. Stát u nás bude přijatelných 399 Kč.

"Hra nemá žádnou obtěžující ochranu, dokonce ani online aktivaci. Stačí ji nainstalovat a hned se můžete vydat do temných dolů pod vystrašenou vískou Loučovice," zdůranil Comgad v tiskové zprávě. Navíc ji můžete nainstalovat nejen v lokalizované podobě, ale i v anglické verzi. Pro někoho možná nevýhodou je absence Steam achievementů.

Na své si u Torchlight přijdou příznivci "původních" krabic; pokud se vám design edice Topseller z libovolného důvodu nelíbí, není nic snazšího, než vyjmout obal DVD, obrátit jej a na druhé straně vás totiž čeká originální potisk, což platí i pro všechny ostatní hry z této edice. Na DVD také kromě plného manuálu najdete v elektronické podobě i artbook plný kreseb ke hře.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles