If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Česká verze Two Worlds II v lednu

Protože se změnily dialogy a předělává se.

Zástupci Hypermaxu po naší víkendové intervenci ukončili bobříka mlčení a konečně oficiálně promluvili o tom, co zajímá mnoho hráčů, kteří váhají, jestli počkat na českou verzi nečekaně kvalitního RPG Two Worlds II, nebo zda si sehnat tu anglickou, která se už prodává např. na Xzone.

Překladatelé pracovali často hluboko přes půlnoc a to včetně víkendů, ale nakonec se rozhodli nic neuspěchat a odložit vydání Two Worlds II CZ na leden. Nejde o žádný průšvih, tou dobou hra vyjde např. ve Velké Británii a dalších zemích. "Těch několik týdnů navíc nám umožní už ve větším klidu dotestovat zbývající část příběhu pro jednoho hráče, zaměřit se na hru více hráčů a zároveň počkat na nový patch a nechat si ho implementovat přímo do prodejní verze," píše se v tiskovce.

Během komplikované lokalizace se zástupci Hypermaxu potýkají s řadou problémů: "Nebylo kroku, na kterém bychom nemuseli čelit nějaké překážce. Ať už se jedná o neustále měněné dialogy (v chystaném patchi se budou některé dialogy předabovávat a půjde tak už o jejich čtvrtou verzi) nebo týdny čekání na první test build a následné další týdny čekání na funkční české fonty."

Očekává se, že po Novém roce bude Two Worlds II v češitně posláno do výroby při první vhodné příležitosti. "Měla by to být první polovina měsíce, ale vzhledem k tomu, že jsme dnes dostali aktualizaci už finálních textů do patche a zároveň i už třetí verzi textů pro DLC, tak můžeme jenom trnout, co si na nás vývojáři ještě připraví," smutně zakončil Kovi z Hypermaxu.

Recenzi Two Worlds II od Miloše Bohoňka si na Eurogameru přečtete již zítra.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments