If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chce mít EA z Dead Space FPS střílečku?

Také leteckou akci a Uncharted vykrádačku.

Server Kotaku získal exkluzivní informace od důvěryhodného zdroje, který tvrdí, že Electronic Arts hodlá zásadně rozšířit svou značku Dead Space.

Je hodně populární a zatím vyšly pouze tři hry - dvě klasické a jedna on-rails střílečka, která byla původně jenom na Wii, ale nakonec byla vydána i jako PSN stahovatelná na PS3. Existují ale i animované filmy, komiksy a kniha. Teď možná budou i další hry v jiných žánrech.

Podle tohoto zdroje serveru Kotaku se již v EA pracuje na klasické FPS střílečce z vesmíru Dead Space, ale není to zdaleka všechno. EA uvažují i nad dalšími herními žánry. Přemýšlí se údajně také o letecké akční hře z vesmíru nebo hry, která by byla podobná jako Uncharted.

Výměna ve vedení EA podle zdroje málem způsobila zrušení práce na Dead Space 3, protože se tyto hry neprodávají tak dobře jako třeba právě Uncharted. Místo toho se ale rozhodli prostě sérii rozšířit i na jiné druhy her než na hororové survival akce.

Každopádně, zdroj také tvrdí, že Dead Space 3 nakonec zrušen není. Bude obsahovat kooperativní mise a odehrávat se bude na ledové planetě (to už bylo známo dříve). Dead Space 3 by měla být zároveň také poslední hra, ve které bude hlavním hrdinou Isaac.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments