If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Výsledky chození s Nintendo 3DS po E3

A vyfocení se šéfem Nintenda.

Už je to přes týden, co jsem se vrátil z Los Angeles a konečně jsem rozdýchal časový posun, aby mě dorazila nemoc z klimošky. Přesto nemohu déle váhat a konečně řeknu, jaké to bylo mít na E3 3DS stále u sebe a jaká zajímavá fakta jsem z toho vyždímal.

E3 by se asi mohlo do Guinessovy knihy rekordů zapsat jako místo s největším počtem majitelů Nintendo 3DS, kteří se kdy na Zemi sešli. Pravda, většina redaktorů dostala své 3DS zdarma a tak zejména na konferencích, kam měli vstup pouze novináři, měl 3DS téměř každý. A skoro každý si užíval, kolik nových lidí přes StreetPass potkal. Sám jsem jich nachytal, nejen na E3, ale občas i při přesunech po LA, padesát pět. Mohlo jich být více, ale ve čtvrtek mi došla baterka.

Chytnul jsem i pár zajímavých kousků, jako editory Gamespot nebo IGN. Jen mě mrzí, že mi utekl Reggie, šéf amerického Nintenda, s nímž mám aspoň fotku. Big Guy seděl pět sedadel vedle mě při Round Table Nintenda a asi neměl zapnutou bezdrátovou komunikaci. Pro české majitele 3DS je asi jedinou možností nasbírat kontakty sraz, který pořádá @honzaskypala.

Samozřejmě jsem pochytal i spoustu StreetPass výzev z konkrétních titulů, nejvíce jich bylo samozřejmě z Nintendogs, ale kupodivu druhý v řadě byl závodní Asphalt 3D. Protože jsem nosil 3DS po celou výstavu v kapse, mohu říci, že nejrušnější den byla středa, kdy jsem nachodil 10653 kroků. I když, mnohem více jsem se našlapal v sobotu, když jsem byl na nákupech oblečení – 11 811 kroků.

Jako třešničku na dortu a zároveň jako malé poděkování Conquestu, který E3 sponzoroval, jsem na výstavě i v LA samotném pomocí kamery Nintendo 3DS zaznamenával a nakonec vybral necelou padesátku 3D fotek, které si můžete, pokud vlastníte 3DS (jinak je nezobrazíte) stáhnout zde. Při přenosu fotek do konzole musíte vědět, co děláte, takže rovnou říkám, že jestli si něco pokazíte na SD kartě nebo v 3DSku, tak za to neručím a s opravou nepomáhám! (krátký návod: na SD kartu do adresáře DCIM a pak třeba 100NIN03) V galerii není moc babes, protože s 3DS se dost špatně fotí na výšku a na šířku to nemělo smysl.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Pavel Oreški avatar

Pavel Oreški

Redaktor

Čas s hrami už počítám na dekády, neodmítám žádný žánr, zajímá mě hratelnost a originalita.

Comments