If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Devil May Cry série jako kompilát pro PS3?

Po vzoru God of War Collection od Sony?

Zajímavá snaha Sony, představující speciální herní edici, ve které jsou dva předchozí díly God of War z PS2, ovšem v HD rozlišení a na Blu-ray médiu určenému pro PS3, patrně inspirovala Capcom. Firmu, která si tak potrpí na re-edice svých her.

Na oficiálním Capcom fóru se totiž vyjádřil Christian Svensson (z americké divize firmy), vyjadřující tu jednak osobní zájem o výše zmíněnou God of War edici a současně i náznak možného příchodu Devil May Cry série v podobném duchu. Což by mohly být první tři díly, přetavené do HD podoby pro PS3.

Samozřejmě se Svensson dopředu brání tomu, aby jeho interpretace byla vnímána způsobem, že v Capcomu něco takového vůbec chystají. Ale s ohledem na dosavadní herní strategii Capcomu... koneckonců nový nápad od Sony může být vodítkem pro řadu dalších herních společností, třebaže zrovna Capcom tady je na jednom z předních míst.

Byla-li tu řeč o God of War edici cílené na PS3 s názvem God of War: Collection a podporou Trofejí, měli bychom tu jednu příznivou zprávu nakonec. Ačkoliv se evropská verze má objevit na trhu až začátkem roku 2010, nemusíte smutnit, neboť bude možné v předstihu sáhnout po té americké (někdy v předvánočním období). God of War: Collection totiž bude, dle posledních informací, bez regionálního omezení.

Otázka na závěr. Jaký PS2 kompilát cílený na PS3 v HD rozlišení byste sami uvítali?

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles