If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chystá se PS4 konverze i Beyond: Two Souls?

Nasvědčují tomu tyto nálezy.

Je docela dobře možné, že další původně PS3 exkluzivita Beyond: Two Souls (recenze) půjde ve stopách The Last of Us. Nasvědčují tomu aktuální nálezy, které by mohly poukazovat na nezvyklou politiku Sony maskující tím současný nedostatek vlastních her pro PS4.

V portoliu programátora Quantic Dream se objevil následující, nyní už odstraněný obrázek, ve kterém jsou řádky kódu pro ovladač DualShock 4 u PS4 u záložky pojmenované Beyond.

V této ještě neohlášené Directors Cut verzi akční adventury mají být nové scény, které se z různých důvodů nedostaly do PS3 originálu. Zejména ta počáteční, v níž je Jodie ještě malým dítětem a hraje si s medvídkem na koberci v dětském pokojíku:

Jiné pasáže, jako je vesnice kdesi v zemi třetího světa a jeskyně s rituály, měly být ze základní verze hry vyhozeny, protože se buď nestihly dodělat včas nebo se prostě kvůli něčemu tehdy nehodily. Některé další v Directors Cut edici zase prý mají být více ovladatelné hráčem než minule na PS3, resp. budou méně filmečkem a více hrou, což prý kladlo na tvůrce vyšší požadavky než předtím. Sony ani Quantic Dream se k těmto zvěstem zatím nevyjádřili.

Tagged With

Comments