If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chystané hry Sony pro Tokyo Game Show

Včetně dvou úplně nových věcí pro PS3.

Na blížící se herní výstavě v Japonsku - Tokyo Game Show, konané v rozmezí 24. - 27. září, představí Sony zhruba šest desítek nově příchozích her pro platformy PS3 a PSP. Byť je nutné zmínit, že v tomhle impresivním výčtu je řada titulů z third-party produkce…

V nabídce nemá chybět Gran Turismo 5, God of War III či Heavy Rain od Sony, ale také Assassin's Creed 2 (Ubisoft), Lost Planet 2 (Capcom) a nebo Final Fantasy XIII (Square Enix). Na PS3 mají být současně představené dvě úplně nové hry.

Na PSP se zase můžeme těšit na Metal Gear Solid: Peace Walker (Konami), Valkyria Profile 2 (Sega), či MotorStorm: Arctic Storm (Sony) - a také na tři úplně nově oznámené herní přírůstky. Seznam her v Sony stánku najdete kupř. tady.

V rámci herní prezentace služby PSN bude pamatováno např. na LocoRoco Midnight Carnival (ke stažení pro PSP), či Crash Bandicoot 3. Přičemž návštěvníci se dočkají pohledu i na periferie, lze tedy důvodně očekávat další aktivitu v kapitole na pohyb citlivého ovladače, představeného na letošní E3.

Tagged With

Comments