If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čím přesně UbiSoft odškodňuje hráče?

Za výpadky DRM jednu ze starších her.

Že UbiSoft odškodní hráče postižené výpadky autorizačních serverů Assassin's Creed II PC před dvěma týdny, to asi víte. Nyní prozradil, co přesně tou jeho omluvou je.

Jako kompenzaci vydavatel všem dotčeným nabízí jednu plnou hru zdarma ke stažení. A to buďto poslední Prince of Persia, Heroes Over Europe, Tom Clancy's EndWar nebo H.A.W.X. Všechny jsou samozřejmě ještě bez nové DRM ochrany.

Alespoň takto Kotaku cituje majitele sběratelské edice AC2 PC s příznačným jménem Kotakuite Igor, který email s omluvou a touto nabídkou "jako jeden z mnoha" dostal.

Naopak hráč s přezdívkou Wlodi, který disponuje jen obyčejnou verzí hry, dostal na výběr ze stažení nějakého obsahu ze zvláštní edice Assassin's Creed II, tzn. levelů Palazzo Medici, Santa Maria Dei Frari, nebo Arsenal Shipyard. Zdá se proto, že nabídka na "odškodné" se tedy bude lišit hráč od hráče. Máte už s tím vlastní zkušenosti?

Detaily o způsobu odškodnění UbiSoft nezveřejnil, nýbrž kontaktuje přímo ty hráče, o nichž (zřejmě z logu serveru?) ví, že se tehdy pokoušeli připojit do hry, ale nezdařilo se jim to. Pokud vám e-mail s kompenzací od UbiSoftu nepřišel a přitom vlastníte AC2, znamená to, že výrobce asi usoudil, že jste dvoudenním výpadkem nebyli postiženi a že se vám nemá za co omlouvat.

Comments