If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Clementine se v druhé řadě Walking Dead vrátí

Už je to jisté. I Kenny.

Roztomilá dívenka, kterou jste při hraní první série rychle vzali za svou a starali se o ni jako o vlastní, ale pak chyběla v DLC 400 Days (ta podobná holka byla Becca), bude zpět. Potvrdil to šéf Telltale Games, Dan Connors, na přednášce na Comic-Conu.

"Clementine rozhodně bude součástí druhé řady The Walking Dead. Stejně tak prozkoumáte osud Kennyho z první řady," uvedl dle IGN a přiložil k tomu dosud nezveřejněný obrázek, kde dívenka sedí u nějakého dítěte za deště.

Nevíme, jestli tohle vyjádření máme chápat tak, že Clementine i Kenny budou hratelné a hlavní postavy, nebo jestli jen figurují v nějaké vedlejší scéně, která dá vzpomenout na události první řady, mimochodem ještě pár hodin zlevněné na šest eur.

Spoiler: V ní jste o Kennyho mohli přijít dvěma různými způsoby v závislosti na vašich činech, kdy obvykle šel zachraňovat jiného člena skupiny, ale pak už nemohl vylézt nahoru. Nicméně co si pamatujeme, ani v jedné variaci nebyla k vidění přímo scéna, v níž by zombíci občas šíleného Kennyho, který přišel o svou rodinu, sežrali. Tzn. asi se z té šlamastiky vždy nějak dokázal dostat a ta kulka, která zazněla, patřila nejspíš Benovi nebo padla na zombíka. Oproti tomu přítomnost Clementine v pokračování byla z outra na poli takřka jasná.

Druhá řada adventurního The Walking Dead se má rozjet letos na podzim a jednotlivé epizody budou vycházet ihned i pro VITA.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles