If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co bude tím přídavkem pro Batmana?

Gratis rozšíření na všechny platformy.

Skutečnost, že aktuální herní hit - Batman: Arkham Asylum, získá další stažitelný obsah, byla známa už z dřívějška. Dnes bylo oznámeno, že půjde hned o dva stažitelné balíčky a byl odhalen jejich obsah.

Dne 17. září se objeví první s názvem Insane Night, jenž nabídne "Dem Bone’s Scarecrow Challenge Map Packs" a "Crime Alley Challenge Maps" - tedy mapy, o kterých se mluvilo v souvislosti se sběratelskou edicí hry. Bude to gratis rozšíření, které současně zasáhne všechny herní systémy. Takže se mohou těšit majitelé PS3 a X360, ale také PC, kde se hra teprve objeví a to v půlce září.

Dne 24. září pak přijde další s názvem Prey in the Darkness. Ovšem u tohoto druhého rozšíření se zatím mluví jako o PS3 exkluzivním. Není v téhle souvislosti bez zajímavosti, že na PS3 je také exkluzivní možnost hrát ve vedlejším módu za samotného Jokera, jež je kupř. vlastníkům X360 verze odepřena.

V LA Times navíc uvedli, že Batman: Arkham Asylum měl v konzolových verzích za necelý měsíc prodat téměř 2 miliony kusů. Ovšem tohle info není dosud oficiálně potvrzené, nemluvě o skutečnosti, že není zřejmé, jestli se jedná o celosvětové prodeje a nebo jenom o množství her dodaných do obchodů (čili shipment).

Comments