If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co najdete v datadisku Final Stand pro Battlefield 4?

Bude zima.

Teplé oblečení s sebou. Čtveřice nových map z posledního pátého datadisku pro Battlefield 4 vás totiž zavede na sníh. V Operation Whiteout tak budete bojovat nejen s palbou nepřátel, ale také s pravou sibiřskou zimou. Horská mapa Hammerhead vyzve k průzkumu ponorkové základny, zatímco v Hangar 21 objevíte tajné vojenské technologie budoucnosti. A konečně v Giants of Karelia navštívíte jak starodávné oblasti, tak moderní továrnu na zbraně.

Těch nejpokročilejších gadgetů ve Final Stand vyzkoušíte celou řadu, například detektor cíle připevněný na zbraň vám automaticky najde protivníka. DS-3 DECOY ho zase zmate falešným indikátorem na jeho minimapě, aby si myslel, že má společnost. Co se týče dopravních prostředků, otestujete pilotování HT-95 Levkov se schopností úkroků do stran, devastující Rorsch MK-1 nebo explozivní XD-1 Accipiter.

Aby EA ukázali, jak se poučili ze zpackaného startu, umožňují už od včerejška komunitě zahrát si toto DLC v testovacím prostředí, aby se vychytaly všechny chyby a nedostatky. Více o tom na Battlelogu a níže nové obrázky z Final Stand:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments